Podobne artykuły

BILLIE EILISH NAGRA PIOSENKĘ DO NAJNOWSZEGO BONDA?!

2020.01.15 21:45 | © Stars.pl

Od jakiegoś czasu w sieci regularnie pojawiają się spekulacje dotyczące artystki, która nagra piosenkę do najnowszego filmu o Jamesie Bondzie. Do tej pory większość internautów była przekonana, że ten zaszczyt przypadnie Beyonce, jednak niedawno pojawiły się nowe doniesienia, z których wynika, że będzie to... Billie Eilish!

Galeria

Warto jednak dodać, że do tej pory oficjalnie nie wiadomo jeszcze kto nagra utwór do najnowszej części Bonda - "No Time To Die". Do tej pory większość internautów twierdziła, że będzie to Beyonce, jednak niedawno okazało się, że na drodze stoi jej poważna rywalka!

Czytaj też: BILLIE EILISH UWIELBIA SMAK... KRWI?!

Galeria

Nie da się ukryć, że byłaby to ogromna sensacja. Media zza oceanu poinformowały, że od jakiegoś czasu producenci najnowszego filmu o Bondzie rozmawiają o nagraniu utworu otwierającego z... młodziutką Billie Eilish!

Myślicie, że artystka faktycznie dostała taką propozycję i ostatecznie nagra kawałek do najnowszego Bonda? Jeżeli faktycznie do tego dojdzie, artystka będzie najmłodszą poproszoną o to gwiazdą. Wszystko wskazuje na to, że rozmowy z Billie w dalszym ciągu trwają.

Czytaj też: Meghan Markle zostanie człowiekiem roku?!

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie