Podobne artykuły

TEKASHI69 WYJDZIE Z WIĘZIENIA?!

2020.01.16 19:14 | © Stars.pl

Tekashi69 to 23 letni raper, który ma na swoim koncie całkiem pokaźną kartotekę policyjną. Przypominamy, że w ubiegłym roku muzyk przyznał się do popełnienia aż 9 przestępstw! Warto jednak dodać, że wśród nich znalazł się między innymi udział w strzelaninie, posiadanie broni, oraz... przynależność do banku! Jakby tego było mało, raper był również zamieszany w próbę zabójstwa.

Galeria

Obecnie muzyk przebywa za kratami, a sztab jego adwokatów robi wszystko co w ich mocy żeby go stamtąd wyciągnąć i wywalczyć dla niego areszt domowy. Co ciekawe, dowiedzieliśmy się, że raper sam poprosił o możliwość odbycia reszty kary w domu, ponieważ boi się o swoje życie!

Czytaj też: A$AP ROCKY DOSTANIE OGROMNE ODSZKODOWANIE?!

Galeria

Jeden z informatorów donosi, że prawnik rapera poprosił sąd żeby 23-latek mógł odbyć resztę kary a areszcie domowym. Muzyk wyznał, że boi się o swoje życie, ponieważ w tym samym więzieniu przebywa zbyt wielu członków gangu.

Galeria

Zezwolenie na odbycie kary więzienia w areszcie domowym byłoby najbardziej rozsądnym sposobem dostosowania się i przygotowania na powrót do społeczeństwa - zdradził prawnik rapera

Czytaj też: A$AP ROCKY NIE OPUŚCI ARESZTU PRZEZ CO NAJMNIEJ 2 TYGODNIE

Myślicie, że uda mu się opuścić więzienie?

Polecane artykuły

Komentarze (6)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie