Podobne artykuły

Meghan Markle szczęśliwa jak nigdy!

2020.01.21 10:29 | © Stars.pl

Meghan Markle i Książe Harry 8 stycznia zaskoczyli wszystkich swoją decyzją, że rezygnują z pełnienia obowiązków królewskich, a swój czas będą dzielić między Wielką Brytanią a Kanadą. Meghan już wyjechała do Vancouver, a Harry przebywa w Wielkiej Brytanii.

Galeria www.instagram.com/ms.meghanmarkle_forever

Meghan od samego początku pojawienia się w rodzinie królewskiej, została „czarną owcą”. Niestety co chwila popełniała błędy i zaliczała wpadki. Mimo, iż sztab ludzi czuwał nad tym by Markle wiedziała jak ma się zachowywać podczas oficjalnych wyjść, nie zawsze się udawało. Nic dziwnego, w końcu do czasu wyjścia za mąż za Harry'ego, Meghan była „zwykłą” dziewczyną. Jak się okazuje, życie w rodzinie królewskiej nie jest łatwe a żona wnuka Królowej Elżbiety miała dość.

Czytaj też: Chrzest Archiego- znamy szczegóły.

Galeria www.instagram.com/ms.meghanmarkle_forever

Od czasu gdy małżeństwo ogłosiło, że rezygnują z pełnienia królewskich obowiązków, media co rusz pokazują szczęśliwą Meghan. Tak było i tym razem. Markle została przyłapana w Kanadzie na spacerze z Archiem i psem, którego prowadziła na smyczy.

Galeria www.instagram.com/ms.meghanmarkle_forever

Była ubrana w obcisłe spodnie, czapkę, sportową kurtkę, oraz wygodne buty. Z jej twarzy nie schodził uśmiech i widać, że Meghan w końcu jest sobą. Nie musi nic udawać i zachowywać się sztywno, tak jak nakazywała jej etykieta. Widać, że znalazła ona swoje miejsce na Ziemi. Aż miło popatrzeć!

Czytaj też: „Harry nie jest ojcem!”

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie