Podobne artykuły

Wiadomo kim są rodzice chrzestni Archiego.

2020.01.21 10:37 | © Stars.pl

Cały świat z niecierpliwością czekał na narodziny potomka Księcia Harry'ego. Przez kilka miesięcy oczy całego świata skierowane były na rodzinę królewską a w szczególności na Meghan Markle. 6 maja żona wnuka Królowej Elżbiety urodziła chłopczyka, który dostał na imię Archie.

Galeria copyright SussexRoyal / @Chris Allerton / copyright SussexRoyal/Press Association/East News

W przeciwieństwie do Williama i Kate, Meghan i Harry zorganizowali kameralna uroczystość, o której nikt nie wiedział. Dopiero gdy para książęca zamieściła zdjęcie w mediach społecznościowych, na jaw wyszedł fakt o uroczystości. Chrzest odbył się 6 lipca w kaplicy na zamku w Windsorze. Na uroczystości obecnych było zaledwie 25 osób. Meghan i Harry zakzali fotografowania, publikacji zdjęć oraz ujawniania tożsamości rodziców chrzestnych. Teraz gdy zdecydowali się na zrezygnowanie pełnienia obowiązków królewskich, prasa zdradziła kim są rodzice chrzestni syna Harry'ego i Meghan.

Czytaj też: Meghan i Harry opublikowali nowe zdjęcie Archiego.

Galeria East News

"The Sunday Times" donosi, że matką chrzestną Archiego jest Tiggy Pettifer, wieloletnia niania Harry'ego i Wiliama, a ojcem chrzestnym Mark Dyer, były królewski jeździec konny i bliski kolega księcia Karola.

Galeria The Queen's Commonwealth Trust / Twitter

Tiggy Pettifer pojawiła się w rodzinie królewskiej w 1993 roku, gdy Diana i Karol zdecydowali się na separację. Opiekowała się ona wówczas Williamem i Harry'm i nazywała ich „swoimi dziećmi”. To ona była dla braci największym wsparciem po śmierci Diany. Odeszła ona z dwory w 1999 roku, gdy poślubiła byłego oficera straży Charlesa Pettifera,

Czytaj też: Meghan Markle żałuje!

Galeria

Marka Dyer, jest bardzo bliski Harry'emu. Nazwał on go „drugim ojcem”. Jest także współzałożycielem fundacji charytatywnej, którą stworzył młodszy wnuk Królowej Elżbiety. Niegdyś media donosili nawet o tym, że to nie Karol jest ojcem Harry'ego, a Mark.

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie