Podobne artykuły

TEKASHI69 NIE WYJDZIE Z WIĘZIENIA?

2020.01.22 22:41 | © Stars.pl

Jeszcze niedawno Tekashi69 starał się zrobić wszystko co w jego mocy żeby zamienić dwa lata więzienia na areszt domowy. Co ciekawe, argumentował to bezpośrednim zagrożeniem życia za kratami, ponieważ w tym samym więzieniu swoje wyroku odsiadują członkowie gangu, przeciwko którym składał zeznania. Niestety ostatecznie sąd nie przystał na jego propozycję...

Galeria

Tekashi69 został skazany na karę więzienia z powodu przynależności do gangu. Warto dodać, że raper ma na swoim koncie całkiem sporą listę przewinień, za które groziło mu aż... 47 lat więzienia!

Czytaj też: TEKASHI69 CZEKA DOŻYWOCIE?!

Galeria

Okazało się jednak, że ostatecznie raper spędzi w więzieniu wyłącznie dwa lata. Warto jednak dodać, że 13 miesięcy spędzonych w areszcie również zalicza się do jego kary. Sąd zgodził się na to ponieważ Tekashi współpracował i zeznawał przeciwko kolegom z gangu. Niestety obecnie jego sytuacja nie jest tak kolorowa, ponieważ gangsterzy, z którymi zadarł trafili do tego samego więzienia!

Galeria

Niedawno Tekashi69 poprosił sąd o przeniesienie kary więzienia do aresztu domowego. Co ciekawe, zdecydował się na to ponieważ twierdzi, że za kratami jego życie jest zagrożone.

Czytaj też: MILEY CYRUS WYJDZIE ZA MĄŻ W 2020?!

Niestety ostatecznie sąd nie zgodził się na jego prośbę. Sędzia doszedł do wniosku, że jeżeli raper odbyłby karę we własnym domu, praktycznie w ogóle by jej nie odczuł! Warto rownież dodać, że skrócenie jego wyroku do... 2 lat jest czymś niecodziennym i musi spędzić je za kratami żeby poczuł powagę sytuacji.

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie