Podobne artykuły

Meghan i Księżna Kate nie rozmawiają ze sobą od dawna!

2020.01.27 10:02 | © Stars.pl

Meghan Markle i Książe Harry 8 stycznia zaskoczyli wszystkich swoją decyzją, że rezygnują z pełnienia obowiązków królewskich, a swój czas będą dzielić między Wielką Brytanią a Kanadą. Para przebywa już w Kanadzie i tam cieszą się z „wolności”.

Galeria East News

Meghan od samego początku pojawienia się w rodzinie królewskiej, została „czarną owcą”. Niestety co chwila popełniała błędy i zaliczała wpadki. Mimo, iż sztab ludzi czuwał nad tym by Markle wiedziała jak ma się zachowywać podczas oficjalnych wyjść, nie zawsze się udawało. Nic dziwnego, w końcu do czasu wyjścia za mąż za Harry'ego, Meghan była „zwykłą” dziewczyną. Jak się okazuje, życie w rodzinie królewskiej nie jest łatwe a żona wnuka Królowej Elżbiety miała dość.

Czytaj też: Księżna Meghan była bliska łez przez Harry'ego.

Galeria Fot. Alastair Grant / AP Photo

Niestety temat konfliktu między Meghan a Księżną Kate od zawsze pojawiał się na pierwszych stronach gazet. Raz pisano, że jest lepiej, a raz, że gorzej. Tym razem niestety to drugie. Media donoszą, że Panie nie rozmawiały ze sobą od czasu gdy „Sussexowie” ogłosili, że rezygnują z pełnienia obowiązków królewskich.

Galeria SplashNews.com / EN

"US Weekly" informuje: Kate i Meghan nie rozmawiały ze sobą od czasu odejścia książęcej pary Sussex z dworu.

Czytaj też: Księżna Kate jest w ciąży?

Meghan nie cierpi z tego powodu: Meghan czuje się wolna. Nigdy nie była szczęśliwsza. Cieszy się, że wyjechała z Londynu.

Inaczej jest między Harry'm a Williamem: Harry i William postanowili wyeliminować wszystkich toksycznych ludzi, którzy byli wokół, aby mogli rozwiązać braterskie spory. Biorąc pod uwagę, że Harry na stałe "odsuwa się" od rodziny, zdawali sobie sprawę, że jeśli nie rozwiążą tego problemu teraz, nigdy by tego nie zrobili.

Czytaj też: Księżna Meghan znowu pod ostrzałem.

Myślicie, że Meghan i Kate kiedyś dojdą do porozumienia?

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie