Podobne artykuły

Księżna Kate zyskała przez odejście Meghan?

2020.01.29 13:28 | © Stars.pl

Meghan Markle i Książe Harry 8 stycznia zaskoczyli wszystkich swoją decyzją, że rezygnują z pełnienia obowiązków królewskich, a swój czas będą dzielić między Wielką Brytanią a Kanadą. Meghan od samego początku pojawienia się w rodzinie królewskiej, została „czarną owcą”.

Galeria EAST NEWS

Niestety co chwila popełniała błędy i zaliczała wpadki. Mimo, iż sztab ludzi czuwał nad tym by Markle wiedziała jak ma się zachowywać podczas oficjalnych wyjść, nie zawsze się udawało. Nic dziwnego, w końcu do czasu wyjścia za mąż za Harry'ego, Meghan była „zwykłą” dziewczyną. Jak się okazuje, życie w rodzinie królewskiej nie jest łatwe a żona wnuka Królowej Elżbiety miała dość.

Czytaj też: Meghan Markle ma sobowtóra!

Galeria AP

Okazuje się, że na odejściu skorzystała Kate. Jej popularność w Wielkiej Brytanii rośnie, a Brytyjczycy co raz bardziej doceniają Księżną.

Galeria EAST NEWS

Jennie Bond, była królewska korespondentka BBC powiedziała: Jest cicha i dostojna. Myślę, że społeczeństwo zaczyna ją za to kochać

Czytaj też: Wyluzowana Księżna Kate na urlopie.

Lizzie Cundy, była przyjaciółka Meghan Markle, udzieliła wywiadu serwisowi "New Idea" i powiedziała: Meghan mogłaby się od niej uczyć

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie