Podobne artykuły

JUSTIN BIEBER WYZNAŁ PRAWDĘ O UZALEŻNIENIU OD NARKOTYK

2020.02.04 16:28 | © Stars.pl

Pomimo tego, że Justin Bieber nigdy nie należał do grona gwiazd, które regularnie były zamieszane w skandale, ma ich trochę na swoim koncie. Wielbiciele muzyka pamiętają, że w przeszłości nadużywał nie tylko alkoholu ale również innych używek. Co ciekawe, w najnowszym odcinku serialu, który opowiada o jego życiu, wokalista opowiedział o tym jak właściwie wyglądała jego walka z nałogiem. Jesteście ciekawi kogo za to wini?

Galeria

Od jakiegoś czasu na YouTube pojawiają się odcinki serialu dokumentalnego opowiadającego o życiu jednego z najbardziej popularnych muzyków na świecie - Justina Biebera. Co ciekawe, w najnowszym odcinku wokalista zdecydował się na odważne wyznanie i zdradził co w przeszłości doprowadziło do jego uzależnienia i jak sobie z nim poradził.

Czytaj też: MAMA SELENY GOMEZ STALKUJE JUSTINA BIEBERA?!

Galeria

Justin Bieber wyznał nie tylko w którym momencie swojego życia po raz pierwszy spróbował marihuany, ale dodał również co sprawiło, że postanowił po nią sięgnąć. Jesteśmy przekonani, że niewiele osób jest świadomych faktu, że wini za to... swoich rodziców!

Za każdym razem, gdy paliłem trawkę byłem tu na podwórku – byłem naćpany. A potem zdałem sobie sprawę, że bardzo lubię trawkę. Wtedy zacząłem jej pragnąć i non stop ją paliłem. Zdałem sobie sprawę, że muszę przestać. Nie sądzę, że to złe, ale ja stałem się od tego zależny. To było uzasadnione, szalone i przerażające. Poprosiłem Boga o pomoc. Zostawiłem to, rzuciłem też pigułki. - wyznał Bieber

Czytaj też: HAILEY BIEBER BĘDZIE UKRYWAŁA CIĄŻĘ?!

Z najnowszego odcinka można również dowiedzieć się, że w pewnym momencie jego życia narkotyki były dla niego ucieczką od sławy i pieniędzy, które mógł wydawać na własne zachcianki bez żadnych ograniczeń.

Myślicie, że to faktycznie wina jego rodziców?

Czytaj też: JUSTIN BIEBER OPUBLIKOWAŁ ZDJĘCIE Z KENDALL JENNER

Polecane artykuły

Komentarze (2)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie