Podobne artykuły

PETA WŚCIEKŁA NA JENNIFER LOPEZ

2020.02.04 23:52 | © Stars.pl

Nie da się ukryć, że jedną z największych gwiazd tegorocznego Super Bowl była... Jennifer Lopez! Warto również dodać, że jej występ udało się jednak przyćmić jej córeczce, która także pojawiła się na scenie. Niestety bardzo szybko okazało się, że nie wszystko poszło po myśli wokalistki. Niedługo po występie wylała się na nią fala krytyki!

Galeria

Nie da się ukryć, że występ Shakiry i Jennifer Lopez był jednym z najlepszych dotychczasowych występów na Super Bowl. Niestety nie wszystko potoczyło się tak jak artystki zaplanowały. W czasie występu wielbiciele byli zachwyceni, jednak niedługo potem organizacja PETA bardzo ostro skrytykowała Jennifer, która wystąpiła na scenie w stroju z naturalnych piór.

Czytaj też: JENNIFER LOPEZ TWERKUJE PRZED UKOCHANYM NA OCZACH PRZYJACIÓŁ

Galeria

Gwiazda miała na sobie krótką sukienkę, a do jej pleców przyczepiono flagę z naturalnych piór. Organizacja PETA nie była zachwycona i skrytykowała artystkę za taką decyzję. Warto również dodać, że jej przedstawiciele opublikowali w sieci zdjęcia, na których można zobaczyć strusie, którym oskubano pióra żeby wykonać kostium Jennifer.

W stylizowaniu gwiazdy pomagała Mariel Haen, która wyznała, że kostium wokalistki został wykonany przez Versace, a do jego uszycia użyto aż 40 000 czerwonych, niebieskich oraz białych piór. Warto jednak dodać, że rzecznik Versace zabrał głos w tej sprawie i wyznał, że pióra zostały pozyskane w sposób etyczny. Jednak czy to faktycznie prawda?

Czytaj też: ALEX RODRIGUEZ OKRADZIONY

Polecane artykuły

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie