Podobne artykuły

KYLIE JENNER I TRAVIS SCOTT ZNOWU RAZEM?!

2020.02.04 23:05 | © Stars.pl

Jeden z najbardziej popularnych amerykańskich serwisów plotkarskich opublikował w sieci artykuł, w którym napisano, że... Kylie Jenner i Travis Scott są na dobrej drodze do stworzenia prawdziwej rodziny! Wszystko wskazuje na to, że celebrytka i muzyk każdego dnia coraz bardziej się do siebie zbliżają. Przypominamy również, że łączy ich 2-letnia córeczka Stormi.

Galeria

Jesteśmy przekonani, że wielbiciele z całego świata ucieszą się, kiedy najnowsze doniesienia dotyczące rodziców Stormi obiegną cały świat. Warto jednak dodać, że nie jest to jeszcze odpowiedni czas na świętowanie, ponieważ przed nimi jeszcze daleka droga...

Czytaj też: KYLIE JENNER NIE CHCE ŚLUBU?

Galeria

Portal TMZ poinformował, że zarówno Kylie Jenner jak i Travis Scott starają się zrobić wszystko co w ich mocy żeby ostatecznie się pogodzić i w przyszłości stworzyć swojej maleńkiej córeczce ciepłą i kochającą rodzinę.

Przypominamy, że przed narodzinami Stormi, większość wielbicieli była przekonana, że Kylie Jenner nie sprawdzi się w roli matki, a jej dziecko będą wychowywały opiekunki. Warto jednak dodać, że celebrytka nie musi robić tego samotnie, ponieważ w wychowanie dziecka angażuje się również ojciec - Travis Scott. Pomimo tego, że celebrytka i muzyk oficjalnie nie są już parą, w dalszym ciągu regularnie się spotykają i starają się żyć w przyjaźni.

Czytaj też: WYJĄTKOWY PREZENT KYLIE JENNER DLA TRAVISA SCOTTA

Wielbiciele są przekonani, że to właśnie dzięki przyjacielskim stosunkom Kylie i Travis jeszcze do siebie wrócą. Informatorzy z bliskiego otoczenia gwiazd informują, że Kylie i Travis starają się zrobić wszystko co w ich mocy żeby w przyszłości do siebie wrócić i stworzyć prawdziwą rodzinę małej Stormi.

Kylie i Travis dają wyraźne znaki, że są dla siebie kimś więcej, niż tylko rodzicami wspólnego malucha. Wyglądali bardziej jak romantyczna para, którą kiedyś byli... - zdradziła osoba z bliskiego otoczenia Kylie i Travisa

Czytaj też: KYLIE JENNER I TRAVIS SCOTT UTRZYMAJĄ ŚLUB W TAJEMNICY?

Myślicie, że faktycznie do siebie wrócą?

Polecane artykuły

Komentarze (2)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie