Podobne artykuły

BILLIE EILISH MA NOCNE KOSZMARY

2020.02.08 23:56 | © Stars.pl

Nie od dziś wiadomo, że pomimo tego, że Billie Eilish jest obecnie jedną z najbardziej popularnych wokalistek na świecie, w dalszym ciągu zmaga się z problemami nastolatek. Przypominamy, że jeszcze niedawno zdecydowała się zdradzić fanom jak wyglądał jej pierwszy pocałunek, a teraz po raz kolejny zdradziła szczegóły z prywatnego życia. Gwiazda wyznała, że regularnie śnią jej się koszmary, z którymi nie potrafi sobie poradzić...

Galeria

Jesteśmy przekonani, że Billie nie spodziewała się, że uda jej się zrobić tak ogromną karierę i na jej punkcie oszaleje praktycznie cały świat. Wielbiciele są pod wrażeniem jej ogromnego talentu, a bilety na jej koncerty wyprzedają się w zastraszającym tempie.

Czytaj też: DEMI LOVATO NAŚLADUJE INNE GWIAZDY?!

Galeria

Pomimo tego, że w życiu zawodowym gwiazda odnosi praktycznie same sukcesy, w życiu prywatnym zmagała się z poważnymi problemami. Wokalistka wyznała, że jakiś czas temu walczyła z lękami i depresją, a od jakiegoś czasu nie może poradzić sobie z sennymi koszmarami.

Niedawno Billie została zapytana czy dobrze sypia. Gwiazda odpowiedziała: Ani trochę. Mam przerażające sny. Paraliż senny, nocne lęki. To tak, jakby cała noc była przerażająca, a potem się budzę. Naprawdę mnie to męczy, więc czasami cały dzień jest zmarnowany.

Czytaj też: BILLIE EILISH UWIELBIA SPORTOWE SAMOCHODY

Co ciekawe, wokalistka dodała również, że część z nich ją... inspiruje! To dało mi kilka pomysłów na moje piosenki. Prawdopodobnie nie stworzyłbym tej piosenki tak, jak by to było, gdybym nie miała paraliżu sennego i koszmarów.

Polecane artykuły

Komentarze (3)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie