Podobne artykuły

TEKASHI69 WYCHODZI Z WIĘZIENIA?!

2020.02.08 23:46 | © Stars.pl

Nie da się ukryć, że przyszłość Tekashi69 kształtuje się dość niepewnie. Przypominamy, że raper ma na pieńku z wieloma gangsterami, którzy z pewnością będą chcieli się na nim zemścić kiedy opuści więzienie. Jesteście ciekawi jak właściwie będzie próbował się przed nimi ochronić?

Galeria

Przypominamy, że Tekashi69 stał się sławny głównie dzięki wyjątkowemu podejściu do muzyki. Raper bardzo szybko stał się popularny praktycznie na całym świecie. Warto jednak dodać, że od jakiegoś czasu przebywa za kratkami, które za niedługo opuści...

Czytaj też: Adwokat kobiety oskarżającej Bieniuka przedstawił jej stanowisko.

Galeria

Bardzo szybko okazało się, że więzienie to nie miejsce dla niego, dlatego postanowił przestać bawić się w gangstera. Co ciekawe, muzyk postanowił dogadać się z... policją! W czasie trwania procesu wokalista zdradził tożsamość wielu kolegów z gangu, którym ten fakt z pewnością się nie spodobał.

Obecnie dla rapera najważniejsze jest przetrwanie kilku najbliższych miesięcy. Warto jednak dodać, że razem z nim swoją karę odsiadują dawni kumpel z gangu. Niestety wyjście zza krat nie zakończy jego kłopotów. Kiedy Tekashi opuści więzienne mury, z pewnością będzie musiał zatrudnić ochroniarzy. Niestety jak na razie żaden nie chce z nim współpracować!

Czytaj też: TEKASHI69 ZOSTANIE BEZ OCHRONY?!

Media zza oceanu informują jednak w jaki sposób Tekashi zamierza obronić się przed wrogami po wyjściu z więzienia. Podobno raper będzie chciał wyjechać tak daleko od Nowego Jorku jak to możliwe! Wszystko wskazuje na to, że wokalista zbuduje prawdziwą fortecę w nikomu nieznanej lokalizacji.

Co ciekawe, wszystko wskazuje również na to, że Tekashi na dobre wróci do muzyki! Podobno obecnie przygotowuje się już do nagrywania nowych kawałków. Niestety najprawdopodobniej nie zobaczymy go więcej na scenie, ponieważ byłby wtedy zbyt łatwym celem dla wszystkich wrogów...

Czytaj też: TEKASHI69 ZA KRATKAMI, A JEGO DZIEWCZYNA CHWALI SIĘ SEKSOWNYMI FOTKAMI!

Polecane artykuły

Komentarze (4)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie