Podobne artykuły

KOURTNEY KARDASHIAN NIE CHCE ŻEBY JEJ DZIECI BYŁY ROZCHWYTYWANE PRZEZ MEDIA

2020.02.13 16:33 | © Stars.pl

Od jakiegoś czasu Kourtney Kardashian stara się zrobić wszystko co w jej mocy żeby jak najrzadziej pokazywać się w rodzinnym show. Wszystko wskazuje na to, że celebrytce znudziło się pokazywanie fanom wszystkich szczegółów życia prywatnego i zaczęła na poważnie myśleć o przyszłości swoich dzieci.

Galeria

Nie od dziś wiadomo, że Kourtney Kardashian niezbyt chętnie udziela się w Keeping Up With The Kardashians. Celebrytka praktycznie od zawsze miała pomysł na siebie i chodziła własnymi ścieżkami. Warto również dodać, że w większości przypadków wywoływało to kłótnie z rodzeństwem.

Czytaj też: TO TRAVIS SCOTT ZERWAŁ Z KYLIE JENNER?

Galeria

Jakiś czas temu Kourtney podjęła jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu. Celebrytka postanowiła stopniowo wypisywać się z rodzinnego show. Przypominamy, że jego produkcja zaczęła się niedługo po tym jak do sieci wyciekła sex taśma Kim Kardashian. Nie da się ukryć, że show jest obecnie jednym z najważniejszych kanałów zarobku rodziny Kardashian, a odejście jednej z głównych bohaterek mogłoby być dla rodziny prawdziwym ciosem.

Galeria

Wszystko wskazuje jednak na to, że Kourtney nie zamierza już dłużej zdradzać szczegółów dotyczących jej osobistych problemów. Co ciekawe, celebrytka nie myśli wyłącznie o sobie, ale również o trójce swoich dzieci, które także są narażone na nieprzyjemności z tego powodu.

Czytaj też: SOFIA RICHIE PERFIDNIE KOPIUJE KOURTNEY KARDASHIAN?!

Cieszy się, że mniej kręci z powodu siebie i dzieci. Kiedy Kourtney i dzieci Scotta dorastają, zwłaszcza Kourtney uważa, że ​​publiczne pokazywanie nie jest tak naprawdę dla nich korzystne. Są już trolle, którzy zamieszczają nieprzyjemne komentarze na ich temat. Są jeszcze za małe, by o tym czytać, ale Kourtney nie chciałaby, by to czytały, gdy dorosną. Czuje się coraz bardziej opiekuńcza wobec dzieci. - zdradziła osoba z bliskiego otoczenia Kourtney

Myślicie, że uda jej się ochronić dzieci przed takim życiem jakie sama prowadziła?

Czytaj też: KOURTNEY KARDASHIAN CHCE URODZIĆ KOLEJNE DZIECKO

Polecane artykuły

Komentarze (2)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie