Podobne artykuły

RATAJKOWSKI WZIĘŁA ŚLUB DLA PIENIĘDZY?

2018.11.03 16:46 | © Stars.pl

Emili Ratajkowski od miesięcy wygląda na szczęśliwą mężatkę. Ostatnio dowiedzieliśmy się jednak, że jej ślub nie został zawarty, by uczcić wielką miłość pary. Jak się okazało... był to po prostu dobry biznes!

Emily już od dłuższego czasu wie jak powinna się zachowywać, żeby zarobić w mediach jak najwięcej. Z tego powodu gwiazda prawie każdego dnia zadowala swoich fanów na instagramie półnagim ciałem. Nie da się jednak ukryć, że z pewnością należy do najlepszych w show biznesie. W lutym tego roku udało jej się jednak znaleźć kogoś, kto zdecydował, że przyjmie to ciało na własność i postanowił się z nią ożenić.

O ślubie Emily dowiedzieliśmy się z jej instagramowego profilu. Gwiazda poinformowała o tym fanów pod koniec lutego. Wybrankiem celebrytki okazał się Sebastian Bear-McClard, który na co dzień jest aktorem i producentem. Co ciekawe, para znała się przed ślubem zaledwie dwa miesiące. Niedawno Emily postanowiła wyznać szokujący fakt na temat jej małżeństwa.

Modelka od dawna słynie ze szczerych i otwartych wypowiedzi w mediach. Również tym razem zdecydowała się na wypowiedzenie słów, z których z pewnością nie będzie zadowolony jej mąż...

"Wiesz, ostatecznie małżeństwo jest jak biznes. Małżeństwo oznacza to, czego od niego chcesz, bo jego historia jest jak żart." - przyznała

Wszyscy zastanawiają się jednak jaki właściwie interes udało się ubić Emily na małżeństwie z Sebastianem. W mediach nie ma nawet śladu po informacjach o jego zarobkach. Wiadomo jednak, że ma już na swoim koncie produkcję kilku hinduskich filmów. Wiemy również, że jest współwłaścicielem firmy Elara Pictures. W najbliższym czasie planuje wyprodukowanie remake'u znanego filmu 48 godzin z roku 1982.

Może dzięki mężowi Emily dostanie rolę życia?

Galeria Galeria fot. Instagram/emrataGaleria fot. Instagram/emrata
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie