Podobne artykuły

ROSATI BYŁA ZMUSZANA DO POKAZYWANIA PIERSI!!!

2018.11.03 18:40 | © pudelek.pl

Rok temu w Hollywood z wielkim hukiem rozpoczęła się akcja "metoo". Wszystko zaczęło się od oskarżeń kierowanych w stronę Harveya Weinsteina, bardzo popularnego i strasznie bogatego producenta filmowego, który okazał się później znajomym Weroniki Rosati. Kilka lat temu aktorka często pokazywała się z nim w Polsce, na przykład podczas spacerów po Starym Mieście. Rosati jednak nigdy nie zdecydowała się na skomentowanie tej znajomości, a kiedy dowiedziała się o wybuchu afery, szybko poparła ofiary molestowane przez swojego dawnego przyjaciela.

Obecnie Weronika przebywa już w Polsce. To właśnie tutaj zdecydowała się wychować swoją córkę Elizabeth. Od jakiegoś czasu Rosati stara się wrócić do mediów, udzielając płaczliwych wywiadów, w których może poskarżyć się na ojca swojej córeczki i ciężki los samotnej matki.

W jednym z wywiadów dla Gala Studio, Weronika musiała jednak odpowiedzieć na ocierające się o bardzo delikatne kwestie pytanie, a mianowicie, czy spotkała się kiedyś w swojej karierze z nadużyciem władzy. Ku zaskoczeniu wszystkich, odpowiedziała twierdząco.

"Byłam na planie jednego z amerykańskich seriali i zostałam zmuszona do jednej rozbieranej sceny. Zmuszona - szantażem, że nigdy więcej nie zagram. Walczyłam strasznie - żali się. Kiedy już wywalczyli to, że już mnie mają... To było parę lat temu.To było zanim było #metoo. Ja nie godziłam się na tę scenę i nie pogodziłam się, że ta scena jest. To były czasy, kiedy machnęłam ręką, pomyślałam, że ją przeżyłam i poszłam do przodu. Dziś następnego dnia poszłabym i złożyła skargę. To, co dzieje się w Hollywood, dzieje się wszędzie: i w środowisku polskim filmowym, i w lekarskim, i w dziennikarskim"

Ciekawe podejście prawda? Weronika co prawda nie chciała przyznać o którą z rozbieranych scen chodzi, ale przypominamy, że w swojej karierze może pochwalić się co najmniej dwiema - w serialu "Luck" i "True Detective".

Przypominamy również, że w ostatnich dniach na światło dzienne wyszły nowe fakty dotyczące molestowania przez Weinsteina. Jak się okazało, miał molestować szesnastoletnią dziewczynę z Polski...

Jak myślicie, dlaczego Weronika nie chce poruszać tematu tej znajomości?

Galeria Galeria Galeria fot. Instagram/weronikarosatiGaleria fot. Instagram/weronikarosatiGaleria fot. Instagram/weronikarosati
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie