Podobne artykuły

MROCZNA LANA DEL REY W KREACJI GUCCI

2018.11.05 17:59 | © pudelek.pl

Pomimo tego, że Lana Del Rey od lat uważana jest za jedną z gwiazd należących do samej czołówki piosenkarek pop na świecie, zdecydowanie różni się od koleżanek z branży. W przeciwieństwie do gwiazd takich jak Rihanna, Nicki Minaj, czy Katy Perry, Lana od samego początku starała się chronić swoje życie prywatne. Piosenkarka pokazuje się co prawda na czerwonych dywanach, lecz wybiera tylko największe imprezy.

Niedawno o Lanie zrobiło się naprawdę głośno z powodu kłótni, która wywiązała się pomiędzy nią i Azealią Banks. Raperka zaatakowała Lanę za "nieudolne próby udawania, że ma jakąś świadomość polityczną". Lana znana już ze swojego ciętego języka odpowiedziała jej wiązanką przekleństw i na deser zaproponowała dorzucenie numeru do "dobrego psychiatry z LA".

Wszystko zaczęło się od wpisu, który pojawił się w ubiegłym miesiącu profilu Lany. Wyraziła w nim swoją opinię na temat Kanye Westa, który nie powinien aż tak natrętnie obnosić się ze swoim uwielbieniem dla obecnego prezydenta USA , Donalda Trumpa.

Del Rey skomentowała to pisząc: "Wybór Trumpa na prezydenta był stratą dla kraju, ale twoje wsparcie dla niego jest stratą dla kultury". Banks, słynąca z poparcia dla Trumpa, nie mogła darować jej tego wytknięcia.

"Nie posługuj się Kanye do swoich nieudolnych prób udawania, że masz jakąś świadomość polityczną. (...) Kanye nie jest twoim wrogiem, ani w ogóle wrogiem - napisała, dodając, że Rey jest "samolubną białaską".

Wygląda jednak na to, że kłótnia pomiędzy celebrytkami została już dawno zapomniana, a del Rey może znowu skupić się na tym, co gwiazdy potrafią najlepiej - czyli na pozowaniu na ściankach w trakcie ważnych eventów. W ubiegłą sobotę Lana pojawiła się na gali LACMA Art + Film, która odbyła się w Muzeum Sztuk Pięknych w LA. Na tę okazję del Rey wybrała czarną, jedwabną kreację Gucci, którą dopełniła delikatnymi, czarnymi sandałkami. Do mrocznej stylizacja gwiazda ułożyła ciemne włosy w delikatne hollywoodzkie fale, z których od lat słynie. Całość piosenkarka dopełniła czarnymi kreskami na powiekach i różową konturówką wokół ust.

Nie da się jednak ukryć, że tą stylizacją Lana Del Rey niestety dodała sobie kilka lat. Nie przypomina Wam trochę Morticii z Rodziny Addamsów?

Galeria Galeria Galeria Galeria
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie