Podobne artykuły

Naga Melania Trump w teledysku T.I.?

2018.10.23 23:26 | © Stars.pl

Świat amerykańskich celebrytów obecnie dzieli się na dwa obozy - tych, którzy uwielbiają Donalda Trumpa, oraz tych, którzy za nim nie przepadają. Pierwsza grupa jest jednak wyjątkowo nieliczna, w zasadzie należy do niej wyłącznie Kanye West.

Przeciwników rządów Trumpa nie trzeba jednak daleko szukać. Jednym z nich jest amerykański raper T.I., który w wyjątkowo nietaktowny sposób postanowił obrazić Donalda Trumpa, wykorzystując w tym celu jego żonę Melanię.

W najnowszym teledysku rapera możemy zobaczyć Melanię, a raczej jej do złudzenia podobną sobowtórkę nago.

Teledysk rapera rozpoczyna się od informacji, że Pierwsza Dama nie wybiera się z podróż z mężem. W następnych scenach akcja przenosi się do Gabinetu Owalnego. W fotelu nie siedzi jednak Donald Trump, a... T.I. Po kilku sekundach do Gabinetu wchodzi kobieta do złudzenia przypominająca Melanię, ubrana w kurtkę z napisem "I DON'T CARE, DO YOU"?, którą prawdziwa Pierwsza Dama miała na sobie w trakcie wizyty w obozie dla dzieci migrantów.

W późniejszych scenach teledysku sobowtórka Melanii zrzuca z siebie ubranie i naga wije się na prezydenckim biurku przed udającym prezydenta raperem T.I.

 
Galeria Galeria Galeria Galeria Galeria Galeria
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie