Podobne artykuły

ŻONA BIEBERA POZUJE SAMA NA ŚCIANCE!

2018.11.06 15:38 | © Stars.pl

Justin Bieber od dawna jest otwartym przeciwnikiem wszystkich możliwych imprez, na których może pojawić się ścianka do pozowania. Nikogo nie powinno więc dziwić, że na ostatniej gali Hailey Baldwin pojawiła się sama.

Choć z pozoru Hailey i Justin sprawiają wrażenie świetnie dobranej pary, to jest jednak kilka rzeczy, które stają między małżonkami. Przede wszystkim jest to podejście każdego z nich do show biznesu. Justin już kilka lat temu na stałe zrezygnował z udziału w galach, oraz imprezach dla celebrytów, na których zazwyczaj pojawiają się ścianki oraz czerwone dywany. Muzyk uważa je bowiem za sztuczne i kompletnie niepotrzebne. Jego żona natomiast podchodzi do tego w całkiem inny sposób i oświetlona fleszami na ściankach czuje się jak ryba w wodzie. Na efekty nie trzeba było długo czekać...

W związku z całkowicie innym podejściem do pozowania fotoreporterom, Hailey Baldwin najprawdopodobniej będzie musiała jednak przyzwyczaić się do samotnego pojawiania się na ściankach. W ostatnim czasie modelka pojawiła się na premierze nowej kolekcji marki Pretty Litthe Things, która odbyła się w Los Angeles. Justin nie zdecydował się jednak na dotrzymanie towarzystwa żonie, choć jesteśmy jednak pewni, że był w tym czasie w mieście.

Hailey nie miała więc wyboru i musiała pozować na ściance sama. Modelka wystąpiła w srebrnym garniturze z bardzo głębokim dekoltem. Zakładamy, że żyjąca z tego celebrytka nigdy nie porzuci pozowania na ściankach, a z drugiej strony jesteśmy przekonani, że żaden z fanów Justina nie byłby teraz w stanie nawet wyobrazić go sobie w modnych ubraniach, puszczającego oczko do obiektywów aparatów. Czy więc Hailey już do końca życia będzie skazana na samotne wyjścia na imprezy? Ciężko uwierzyć, żeby modelka skrycie nie marzyła o miłosnych zdjęciach z własnym mężem, zrobionych "przypadkowo" podczas imprez.

Co prawda w czasie pozowania na ściance uśmiech nie schodził z twarzy Baldwin. Jednak po jej opuszczeniu nie wyglądała już na taką radosną. Myślicie, że brakowało jej Justina u boku?

Galeria fot. East NewsGaleria fot. East NewsGaleria fot. East News
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie