Podobne artykuły

MAGIA ŚWIĄT U MAŁGOSI I RADKA!

2018.11.06 15:59 | © Stars.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z mężem Radosławem Majdanem najwidoczniej poczuli już magię świąt. Wszystko to zostało spowodowane kręceniem kolejnych reklam świątecznych dla marek, z którymi para celebrytów podpisała kontrakty. Obecnie możemy oglądać już Małgosię i Radka w najnowszej reklamie Avonu.

Małżeństwo z wielkim hukiem postanowiło wrócić do pracy. Choć mamy dopiero początek listopada, to właśnie teraz każda z szanujących się marek kręci świąteczne reklamy. Z tego właśnie powodu na plan jednego ze świątecznych spotów marki Avon zawitała Małgosia wraz z mężem.

Na Instagramie celebrytki możemy juz teraz poczuć magię świąt i obejrzeć Małgorzatę z Radkiem w reklamie Avonu. Małgosia i jej mąż w spocie bawią się z ogromną... świąteczną lampką, a także zjeżdżają ze zjeżdżalni, która kształtem przypomina kobieca szpilkę i uroczo machają nóżkami siedząc na ogromnych rozmiarów gwieździe. Wszystko dopełnione jest oczywiście śniegiem, a także świątecznymi dzwoneczkami.

Pod opublikowaną reklamą, celebrytka poinformowała swoich fanów, że sporą część swojego zarobku z udziału w spocie Avonu zamierzają wraz z Radziem przekazać na cele charytatywne.

"Kochani, wiem, że może to jeszcze dość wcześnie, ale ja już poczułam magiczną atmosferę świat razem z @avonpolska A że Święta Bożego Narodzenia to czas, który dla wszystkich powinien być wyjątkowy, dlatego postanowiliśmy przeznaczyć znaczną część gaży za kampanię na akcję charytatywną, w którą niebawem włączymy się całą naszą rodziną. O szczegółach poinformuję Was już wkrótce Kisses for Christmas " - napisała Małgosia

Niestety w komentarzach pod postem z reklamą poza wieloma miłymi słowami, możemy również zauważyć echo ostatniej afery z udziałem celebrytki. Przypominamy, że zaraz po tym, kiedy Joanna Krupa opublikowała całą listę firm, które według PETA testują swoje kosmetyki na zwierzętach, a na liście niestety znalazła się marka Avon, na Małgosie spadła cała fala krytyki. Najgłośniej na ten temat wypowiedziała się Kinga Rusin, która przez wiele dni karmiła media przepełnionymi złością postami.

Obecnie jest to już jednak przeszłość. Obejrzyjcie świąteczny spot z Małgosią i Radziem! Czujecie już tę charakterystyczną atmosferę świąt?

Galeria fot. Instagram/m_rozenekGaleria fot. Instagram/m_rozenekGaleria fot. Instagram/m_rozenekGaleria fot. Instagram/m_rozenek
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie