Podobne artykuły

SELENA GOMEZ WYSZŁA ZE SZPITALA!

2018.11.08 18:04 | © Stars.pl

Selena Gomez w końcu wróciła do domu po długiej kuracji w jednej z placówek psychiatrycznych. Wokalistka trafiła tam po ciężkim załamaniu nerwowym, które dopadło ją kilka tygodni wcześniej. Zastanawiacie się jak piosenkarka czuje się teraz?

Amerykańskie media donoszą, że wokalistka wróciła w końcu do domu po kuracji w ośrodku zamkniętym, która trwała kilka tygodni. Przypominamy, że trafiła tam po bardzo poważnym załamaniu nerwowym.

Niektóre z serwisów zza oceanu sugerują, że przez cały ten czas Selena leczyła się właściwie w klinice odwykowej! Nie możemy jednak wykluczyć faktu, że jej leczenie nie miało kompletnie nic wspólnego z jakimkolwiek uzależnieniem. Młoda gwiazda mogła wyłącznie korzystać z pomocy oferowanej przez placówkę, która przeprowadza również wszelkiego typu kuracje odwykowe.

Na początku października Selena trafiła do szpitala psychiatrycznego. Dosłownie chwilę wcześniej poinformowała swoich fanów, że musi na jakiś czas zniknąć z internetu. Powody, przez które Selena wpadła w załamanie nerwowe nie są jednak do końca jasne. Amerykańskie media sugerują, że mogło to zostać wywołane przez atak paniki, do którego najprawdopodobniej przyczyniły się przewlekłe choroby, na które od dawna cierpi wokalistka, ciągłe ataki hejterów w mediach społecznościowych, a także doniesienia o ślubie jej byłego chłopaka Justina Biebera z Hailey Baldwin.

Jest również prawdopodobne, że do tak ciężkiego stanu psychicznego doprowadziło piosenkarkę to wszystko po trochu. Obecnie najważniejsze jest jednak to, że wokalistka czuje się znacznie lepiej, a przynajmniej tak donoszą jak na razie amerykańskie serwisy.

O stanie zdrowia Seleny informuje jak na razie między innymi E! News. Jeden z informatorów serwisu donosi, że wokalistka jest już w znacznie lepszym stanie psychicznym.

"Selena Gomez ukończyła program leczenia w klinice w Nowym Jorku i czuje się znacznie lepiej. Odpoczęła i przewietrzyła umysł." - mówi informator

Ten sam informator dodaje jednak, że leczenie Seleny Gomez nie zostało jeszcze w pełni ukończone i gwiazda jeszcze przez jakiś czas będzie musiała zostać pod opieką specjalistów.

Niestety na pierwsze sygnały pochodzące od Seleny Gomez, wszyscy fani będą musieli jeszcze trochę poczekać. Według doniesień z amerykańskiej pracy, specjaliści opiekujący się gwiazdą, zakazali jej w najbliższym czasie powrotu na Instagram, a także inne portale społecznościowe. Nie da się więc ukryć, że pewnie to nieustająca krytyka jest głównym źródłem problemów emocjonalnych gwiazdy.

Najprawdopodobniej lekarze zabronili Selenie również powrotu do pracy. "Potrzebuje naprawdę dużo spokoju i odpoczynku." - donosi jeden ze znajomych gwiazdy

Nie pozostaje nam więc nic innego jak życzyć Selenie jak najszybszego powrotu do zdrowia.

Galeria fot. East NewsGaleria Galeria Galeria
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie