Podobne artykuły

KIM I KANYE BĘDĄ MIELI KOLEJNE DZIECKO?!

2018.11.08 22:40 | © Stars.pl

Kanye West już jakiś czas temu przyznał, że chciałby mieć z Kim aż 7 dzieci! Od jakiegoś czasu wiemy jednak, że stan zdrowia jego żony na to nie pozwala, więc para najprawdopodobniej zdecyduje się na adopcję!

Media zza oceanu donoszą, że od jakiegoś czasu w małżeństwie Kim i Kanye nie układa się najlepiej. Problem leży w tym, że Kanye West marzy o 7 dzieci! Zdrowie celebrytki nie pozwala jednak na kolejną ciążę. Donoszenie drugiego maleństwa było już dla Kim ogromnym wyzwaniem. Z tego właśnie powodu przy narodzinach trzeciego dziecka para była zmuszona do skorzystania z ugług surogatki.

Lekarze jednogłośnie przyznają, że stan zdrowia Kim absolutnie nie pozwala celebrytce na zajście w kolejną ciążę. Para zastanawia się więc nad rozważeniem innych opcji. Jak donosi Heat Magazine, Kim Kardashian wraz z mężem zamierzają adoptować dziecko!

"Byli w kontakcie z sierocińcem w Armenii, który odwiedzili przed trzema laty. Planują podróż tam w ciągu najbliższych kilku tygodni." - donosi jedno ze źródeł magazynu

Nieżyjący już ojciec celebrytki był Ormianinem. To właśnie dlatego gwiazda nalega, by ich kolejne dziecko pochodziło właśnie z Armenii. Kim twierdzi, że wtedy maleństwo naturalnie przypominałoby jej o nieżyjącym już ojcu.

Pomimo tego, że czwarte dziecko Kim i Kanye to jeszcze bardzo świeża sprawa, para zdążyła już wybrać dla niego odpowiednie imię. Jednogłośnie stwierdzili, że nazwą go Sam. Dostanie je po pradziadku Kim, który pierwotnie nazywał się Saghatela Kardaschoffa, a w późniejszym czasie, po przyjeździe do Stanów Zjednoczonych, zmienił nazwisko na Sam Kardashian.

Myślicie, że Kim Kardashian i Kanye West bez większych problemów dadzą sobie radę z wychowaniem 4 dzieci?

Galeria fot. Instagram/kimkardashianGaleria fot. Instagram/kimkardashianGaleria fot. Instagram/kimkardashianGaleria fot. Instagram/kanyewestt/officialGaleria fot. Instagram/kanyewestt/officialGaleria fot. Instagram/kanyewestt/official
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie