Podobne artykuły

WIEMY KTO JEST IDOLEM LEWANDOWSKIEGO!

2018.11.08 23:21 | © Stars.pl

Robert Lewandowski może w końcu pochwalić się jeszcze jednym sukcesem! Niedawno udało mu się poznać swojego idola! Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że Robert jest wielkim fanem Quebonafide. Niedawno do sieci trafił również filmik, w którym znany piłkarz śpiewa piosenkę Candy dla swojej ukochanej żony!

Przypominamy również, że Quebo jest wielkim fanem piłki nożnej! Jesteśmy więc przekonani, że obie gwiazdy miały ogromną radochę z długo wyczekiwanego spotkania! Na każdym koncercie Quebo obecny jest jego hype man - Krzy Krzysztof. Wiemy, że prywatnie są oni bardzo dobrymi przyjaciółmi i starają się spędzać razem sporo wolnego czasu. Z profilu na instagramie dowiedzieliśmy się, że ostatnio spędzili trochę czasu Niemczech, a konkretnie w Monachium.

To właśnie tam obecnie mieszka Robert Lewandowski wraz z rodziną. Będący akurat w okolicy raperzy nie mogli przegapić okazji więc wpadli na smoothie i kulki mocy. Robertowi Lewandowskiemu w końcu udało się poznać Quebonafide!

Od jakiegoś czasu wiemy również, że Robert poza piłką nożną stara się realizować również muzyczne projekty. Myślicie, że szykuje się nowy kawałek Quebo z udziałem Roberta???

 
Galeria fot. Instagram/_rl9Galeria fot. Instagram/_rl9Galeria fot. Instagram/_rl9Galeria fot. Instagram/quebahombreGaleria fot. Instagram/quebahombre
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie