Podobne artykuły

WIENIAWA WYDAŁA NOWY SINGIEL!

2018.11.09 16:29 | © Stars.pl

Wieniawa doczekała się w końcu premiery nowego singla "Nie muszę". Już dzień przed premierą młoda aktorka bawiła się na oficjalnie zorganizowanej prapremierze. Niestety nie dostrzegliśmy przy niej chłopaka - Antka Królikowskiego. Myślicie, że chociaż pogratulował jej debiutu??

Julia Wieniawa już od jakiegoś czasu daje swoim fanom do zrozumienia, że zamierza podbić świat muzyczny. Pomimo tego, że pierwszy singiel, który wydała jakiś czas temu nie podbił niestety żadnej listy przebojów, to zawzięta celebrytka nie poddała się i z ogromną pompą postanowiła wydać nowy singiel - Nie muszę.

Najnowsza piosenka aktorki z założenia ma promować jej najnowszy album. Z okazji premiery singla Nie muszę, celebrytka bawiła się w Warszawie z gwiazdami takimi jak Agnieszka Włodarczyk, Rafał Jonkisz, czy Adam Zdrójkowski. Julce nie towarzyszył jednak jej chłopak, Antek Królikowski...

Dokładnie tego samego wieczoru, którego Wieniawa zorganizowała prapremierę swojego nowego singla, Antek był w Londynie na premierze filmu Dywizjon 303. Para oczywiście stawia obowiązki zawodowe ponad wszystko, więc nie ma nawet o czym dyskutować. Dowiedzieliśmy się jednak, że Antek nawet nie pogratulował swojej ukochanej wydania nowej piosenki! Myślicie, że nie chciał pochwalić się wszystkim swoją utalentowaną dziewczyną?

Cała ta sytuacja jest niestety kontynuacją plotek, które od jakiegoś czasu krążą w show biznesie. Mówią między innymi o tym, że związek Julki i Antka raczej długo nie przetrwa. Głównym powodem takiego stanu rzeczy ma być podobno zdecydowanie zbyt duże zamiłowanie Wieniawy do wszelkiego typu imprez branżowych, a także nieustająca zazdrość Antka o szybki rozwój jej kariery.

Posłuchajcie jak Julka śpiewa Nie muszę! Co o tym myślicie?

 
Galeria fot. Instagram/juliawieniawaGaleria fot. Instagram/juliawieniawaGaleria fot. Instagram/juliawieniawaGaleria fot. Instagram/juliawieniawa
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie