Podobne artykuły

EMMA THOMPSON PRÓBOWAŁA POCAŁOWAĆ KSIĘCIA WILLIAMA!

2018.11.10 16:16 | © Stars.pl

Emma Thompson jest znaną brytyjską aktorką telewizyjną, a także teatralną. Gwiazda została doceniona nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale również w Hollywood. Ostatnio zaproszono ją do Pałacu Buckingham, gdzie miała odebrać Order Imperium Brytyjskiego za działalność artystyczną, którą wykonuje.

Nie da się ukryć, że jest to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień na Wyspach. Aktorce wręczył je sam książę William, którego Emma próbowała pocałować w czasie uroczystości. Po fakcie aktorka postanowiła jednak obrócić wszystko w żart.

"Uwielbiam księcia Williama, znam go, odkąd był mały, a my po prostu żartowaliśmy sobie nawzajem. Powiedziałam: "Nie mogę cię pocałować, prawda?", a on powiedział: "Nie, nie rób tego!" - opowiedziała reporterom aktorka." - wyznała aktorka

Dokładnie tyle samo emocji, co sytuacja z pocałunkiem wzbudziła stylizacja, którą Thompson postanowiła wybrać specjalnie na tę uroczystość. Do kostiumu o klasycznym kroju od Stelli McCartney dobrała... białe tenisówki! Jesteśmy przekonani, że był to bardzo odważny krok, biorąc pod uwagę fakt, że pokazała się w nich na dworze królewskim, na którym obowiązują jednak jasno określone zasady co do stroju. Obuwie sportowe ani trochę nie wpisuje się jednak w obowiązujący protokół rodziny królewskiej.

Przypominamy, że nie jest to jednak pierwszy raz, kiedy aktorka wzbudza aż takie poruszenie swoimi nietypowymi stylizacjami. W 2014 roku pojawiła się na gali rozdania Złotych Globów zupełnie... boso! Chwilę potem wyrzuciła obcasy za siebie...

Ciekawe co powiedziałyby na to mentorki z Projektu Lady...

Galeria Galeria fot. Getty ImagesGaleria fot. Getty ImagesGaleria fot. Getty Images
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie